Кошик
539 відгуків
ФАРММЕДАЛЬЯНС │ АПТЕЧКИ В УКРАЇНІ
+380 (66) 401-02-03
+380 (63) 401-02-03
+380 (97) 401-02-03

У Києві успішно пройшов міжнародний фестиваль ретро-автомобілів «Old Car Land-2016»

У Києві успішно пройшов міжнародний фестиваль ретро-автомобілів «Old Car Land-2016»

З 22 по 24 квітня 2016 року в Києві на території Державного музею авіації України, який входить у п'ятірку кращих авіаційних музеїв світу, відбувся міжнародний фестиваль ретро-автомобілів «Old Car Land».

На виставці було представлено понад 500 різних зразків ретро-транспорту: легкові автомобілі минулого століття, вантажна техніка, скутери, мопеди, мотоцикли і автобуси.

Крім цього, відвідувачі могли побачити військову техніку, а також безліч унікальних тюнінгованих автомобілів і мотоциклів, в тому числі виготовлених за спецзамовленням.

Крім історичних моделей, демонструвалися і незвичайні зразки транспорту, створені власноруч або перероблені з інших автомобілів.

Закриття фестивалю увінчалося святковою сонячною атмосферою, багатотисячною аудиторією любителів техніки і розважальною програмою з виступом музичних груп і виконавців.

Фіналом вистави стала церемонія нагородження учасників фестивалю, під час якої переможцям конкурсу в різних номінаціях були вручені нагороди та цінні призи.

Провідний український виробник медичних аптечок ТОВ Фарммедальянс завжди підтримує подібні заходи. І в цей раз ми не відступили від традиції і виступили одним зі спонсорів фестивалю. Переможцям всіх номінацій в якості призів були вручені автомобільні аптечки нового стандарту нашого виробництва. Наш колектив і в майбутньому планує підтримувати такі чудові заходи. 

ТОВ Фарммедальянс.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner